Pewnie czytając nagłówek niejeden z Was powie – „ja tam mam dzień kobiet cały rok” lub „moja kobieta ma dzień kobiet cały rok”. Pitu pitu.
Dla mnie 8 marca jest fajnym dniem. Nie żebym oczekiwała czegoś wielkiego ale zwykły bukiet kwiatów lub czekoladki albo jeszcze lepiej wino z Biedronki będą spełnieniem moich marzeń.

Ktoś powie: „niewiele jej do szczęścia potrzeba” – no cóż, taka już jestem. Nie powiem żeby nowa para butów czy biżuteria mnie nie ucieszyły (wręcz przeciwnie) ale zwyczajnie nie przywiązuję wielkiej wagi do wartości materialnych.

Wiadomo, że pomysłów na prezenty oraz na spędzenie tego święta jest mnóstwo a w sieci roi się od wszelakich poradników. Ale czy ogromny wybór to coś dobrego? W czasach tzw. komuny wystarczyło opakowanie rajstop i goździk (swoją drogą goździki to jedne z moich ulubionych kwiatów) lecz dziś to nie komuna… to kapitalizm i konsumpcjonizm w czystej postaci.

 

Obecnie czasy w których żyjemy, dostępność produktów oraz możliwości powodują, że to już nie jest takie proste. Nasi Panowie naprawdę muszą się natrudzić żeby nas zadowolić.
Jeśli mamy kogoś od kogo możemy „wymagać” celebrowania tego święta (czyt. chłopaka, narzeczonego, męża) to jest pole do popisu:
– bielizna
wymarzony ciuszek (koniecznie podeślij mu ten link https://ddshirt.pl/)
– biżuteria (dla tych o zasobniejszym portfelu)
– kino
– kolacja przy świecach lub po prostu piękne kwiaty (Panowie pamiętajcie, że nie tylko róże lubimy).
Jeśli jesteś singielką i kumplujesz się z takowymi, 8 marca to doskonała okazja na wspólne wyjście, zjedzenie czegoś pysznego czy po prostu wieczór z winem (najlepiej niejednym) w doborowym towarzystwie.

Pamiętajcie w tym dniu słowa fit, dieta, schudnąć, trening, wyrzucamy ze słownika, czujemy się piękne i doskonałe. Bądźmy boginiami i doceńmy siebie.
Marzec już za rogiem, tak więc Panowie pamiętajcie żeby zrobić coś miłego dla swoich kobiet, nie zapominajmy też o tych najmłodszych kobietkach.
A Wy wolne, niezależne singielki zróbcie coś szalonego, zabawcie się stylu, który uwielbiacie.