Dla wielu jest to najważniejszy dzień życia, miesiące przygotować by złączyć się już na całe życie ze swoją miłością. Jest to niezapomniane przeżycie, któremu towarzyszą wielkie emocje oraz liczne przygotowania.

2-1Idealną pamiątką z tego szczególnego dnia jest sesja zdjęciową. Profesjonalny fotograf  jest wstanie uwiecznić każdą wyjątkową chwilę podczas naszej uroczystości.

Czym byłby nasz ślub gdyby obok nas nie stał nikt bliski? Zazwyczaj u naszego bo3-2ku stoi brat, siostra lub najbliższy przyjaciel czy też przyjaciółka. Najczęściej są oni tak samo zaangażowani w przygotowania naszego przyjęcia, tak samo jak para młoda, a już podczas samej uroczystości są w stanie obciążyć nowożeńców z większości spraw. Warto docenić ich starania i także sprezentować im mały upominek.

Ważnym momentem naszej uroczystości są także podziękowania dla rodziców. Podziękujmy im za trud włożony w nasze wychowanie, za to że zawsze nas wspierali i pomogli nam sprawić by ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

1-1

W naszej ofercie znajdują się koszulki, które idealnie pasują by urozmaicić waszą sesję zdjęciową. Każda z koszulek wykonywana jest indywidualnie i z ogromną staranności. Wszytko to po to, aby pamiątka tego ważnego dnia była jak najpiękniejsza. A data na koszulce sprawi, że żadne z was nie zapomni o kolejnych rocznicach. Jest to chyba bardziej pomocne dla męskiej części 😉