Dla wielu jest to najważniejszy dzień życia, miesiące przygotować by złączyć się już na całe życie ze swoją miłością. Jest to niezapomniane przeżycie, dlatego towarzyszą mu wielkie emocje oraz liczne przygotowania.

2-1Pamiątka:

Idealną pamiątką z tego szczególnego dnia jest sesja zdjęciową. Profesjonalny fotograf  jest wstanie uwiecznić każdą wyjątkową chwilę podczas naszej uroczystości.

Czym byłby nasz ślub gdyby obok nas nie stał nikt bliski? Zazwyczaj u naszego bo3-2ku stoi brat lub siostra. Najczęściej są oni tak samo zaangażowani w przygotowania naszego przyjęcia, tak samo jak para młoda, a już podczas samej uroczystości są w stanie obciążyć nowożeńców z większości spraw. Warto docenić ich starania i także sprezentować im mały upominek.

Podziękowania dla rodziców:

Ważnym momentem naszej uroczystości są także podziękowania dla rodziców. Podziękujmy im za trud włożony w nasze wychowanie, za to że zawsze nas wspierali i pomogli nam sprawić by ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

1-1

W naszej ofercie znajdują się koszulki, które idealnie pasują by urozmaicić waszą sesję zdjęciową. Każda z koszulek wykonywana jest indywidualnie i z ogromną staranności. Wszytko to po to, aby pamiątka tego ważnego dnia była jak najpiękniejsza. A data na koszulce sprawi, że żadne z was nie zapomni o kolejnych rocznicach. Jest to chyba bardziej pomocne dla męskiej części 😉