Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.DDshirt.pl

z dnia 1.08.2014

Dane firmy:

Damian Mączka DDprints

Ul. Wojska Polskiego 78/2

56-300 Milicz

NIP 9161384766

REGON 367329572

I. Postanowienia ogólne

1.1.         Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego www.ddshirt.pl. Niniejszy Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

1.2.         Sklep internetowy, działający pod adresem www.ddshirt.pl, prowadzony jest przez firmę DDprints ul. wojska polskiego 78/2 56-300 Milicz NIP 9161384766 REGON 367329572

1.3.         Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy określonego w opisie każdego produktu.

II. Zasady korzystania ze Sklepu Internetowego

2.1. Warunkiem rozpoczęcia procedury zakupu w sklepie internetowym jest rejestracja w jego ramach.

2.2. Rejestracja następuje poprzez wypełnienie i zaakceptowanie formularza rejestracyjnego, udostępnianego na jednej ze stron Sklepu.

2.3. Warunkiem rejestracji jest wyrażenie zgody na treść Regulaminu oraz podanie danych osobowych oznaczonych jako obowiązkowe.

III. Procedura zawarcia Umowy sprzedaży

3.1. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej sklepu

3.2. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest zalogowanie w systemie oraz prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia dostępnego na stronie sklepu

3.3. Wysłanie przez Klienta Zamówienia stanowi oświadczenie woli zawarcia z Dprints Umowy sprzedaży, zgodnie z treścią Regulaminu.

3.4. Po złożeniu Zamówienia, Klient otrzymuje wiadomość e-mail , zawierającą ostateczne potwierdzenie wszystkich istotnych elementów Zamówienia.

3.5. Umowę traktuje się za zawartą z momentem otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail, o której mowa powyżej.

3.6. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia sprzedaży, tj. paragonu.

3.7. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku błędnego wypełnienia formularza zamówienia lub w przypadku braku wpłaty należności za zamówienie na wskazane konto w terminie 7dni.

3.8. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień oraz pod warunkiem wyrażenia zgody przez Klienta – w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.ddshirt.pl i nie będą udostępniane innym podmiotom z wyjątkiem podmiotów uprawnionych. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej przepisach prawa, takich jak:

  • Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz.926, z późn. zm.)
  • Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)
  • Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29.04.2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024)

IV. Dostawa

4.1. Dostawa Towarów odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

4.2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przez Pocztę Polską lub firmę kurierską. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

4.3. Wszystkie zamówienia są wysyłane w przeciągu 1 – 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Wszystkie produkty tworzone są dopiero po otrzymaniu płatności.

V. Metody płatności

5.2. Klient ma możliwość zapłaty za pomocą:

  • przelewu na numer konta bankowego
  • płatności za pomocą systemu PAYu
  • przy odbiorze, jeśli wybierze opcję kuriera za pobraniem

VI. Zwrot, wymiana oraz reklamacje

6.1.Zwrot:  Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni, wysyłając je na adres siedziby firmy. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.
Towar powinien być w stanie niezmienionym, wraz z metkami oraz paragonem. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient. Jak zwrócić produkt: https://ddshirt.pl/zwroty/

6.2. Klient ma prawo wymienić towar na inny rozmiar w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia przesyłki. Klient pokrywa wysyłkę oraz opakowanie niewłaściwego towaru do siedziby firmy,  Towar powinien być w stanie niezmienionym, wraz z metkami oraz paragonem. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Jak wymienić towar: https://ddshirt.pl/zwroty/

6.3. Towary zamawiane i projektowane specjalnie na zamówienie klienta nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Dotyczy to także produktów ze spersonalizowanymi imionami, datami lub innymi elementami(przykładowo są to produkty z działu „ślubne”, „urodziny” lub „poduszki” na których znajdują się indywidualne dane klienta)

6.4. W przypadku stwierdzenia wady fabrycznej towaru prosimy o postępowanie zgodnie z umieszczonymi wskazówkami.

Aby zareklamować produkt należy:

1. Uzupełnienić formularz reklamacyjny –> formularz

2. Bezpiecznie spakować reklamowany produkt i wysłać razem z formularzem i dowodem zakupy (paragon lub faktura)na adres: Damian Mączka DDprints  ul. Nyska 58/2  50-505 Wrocław

3. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki otrzymasz informację z decyzją.

Po uznaniu reklamacji Kupującemu przysługuje zwrot kwoty wydanej na zakup towaru, bądź wymiana na inny towar, aktualnie dostępny w ofercie sklepu DDshirt

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@ddshirt.pl

Jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.