Dla nas marzec to ostatnia prosta przed wyczekiwaną wiosną. Jeszcze kilka tygodni i oficjalnie zagości w naszych ogrodach, domach, parkach. W każdym z nas budzi się potrzeba zmian, zaczęcia czegoś nowego. Jeśli słabo wychodzą nam postanowienia, postawmy na coś prostszego co może nam przynieść dużą przyjemność.

Stwórzmy namiastkę wiosny w naszym otoczeniu.
Wystarczy kilka dodatków aby odmienić nasze wnętrza i nadać im nowego wyrazu i świeżości.
Oto kilka kroków, które nam na to pozwolą.

KROK 1-

 Zmiana kolorystyki. Nie musi to być remont – w postaci odmalowania ścian i zmiany mebli. Wystarczy że zimowe szarości, srebra i czerwienie wymienimy na kolory natury (pastele, energetyzującą zieleń itp.) Doskonałym rozwiązaniem będą także tekstylia z florystycznymi motywami (dżungla, owoce egzotyczne, folk). Nowe zasłony w oknach i poduszki na sofie obudzą w nas uśpioną zimą chęć życia. W naszej ofercie posiadamy kilka ciekawych propozycji poduszek, które odmienią wygląd Twojej sofy. https://ddshirt.pl/produkt/hello-spring-poduszka/

KROK 2 – Tulipany, narcyze, krokusy, hiacynty.

Niby nic a jak wiele zmienia. Kup,przynieś do domu, postaw w wazonie na stole, stoliku, szafce, komodzie i ciesz się ich pięknem. Tulipany są wśród wyżej wymienionych najtrwalsze, w odpowiedniej temperaturze i dbaniu o świeżą wodę będą nam towarzyszyły powyżej tygodnia.W świecie florystyki bardzo modne są kompozycje roślin cebulkowych w szkle lub koszach obłożone mchem. Dzięki cebulce i wilgoci z mchu długo cieszą nas swoją obecnością.

Krok 3 – drzwi
Nasze drzwi zmieniają się wraz z porą roku. Pożegnaliśmy już zimowy wianek z gałązek świerku z czerwoną kokardą. W tym tygodniu zabieram się za stworzenie czegoś we wiosennym klimacie. Was również zachęcam do zakupu lub wykonania takiego wianka.
Niech nasze drzwi krzyczą: „wiosna, wiosna ach to Ty”